ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ (NIELEN) PRE MAKLÉROV

Pomôžeme vám vylepšiť krásu vašich fotografií, dokonca aj nad rámec toho, čo ste považovali za vôbec možné.

Stressed-young-woman-553077.jpg

 Chceli by ste mať spoľahlivého partnera, ktorý vám pomôže s úpravou fotografií nehnuteľností 24 hodín denne, sedem dní v týždni, 365 dní v roku?

 

Skúste našu službu

FOTO-EDITOR

powered by Foto Hamorsky

Budeme dokonalým partnerom pre zvládnutie vašich požiadaviek na úpravu Vašich fotografií.

 

Nakoniec, prečo by ste mali robiť všetky časovo náročné úpravy fotografií sami? Môžete tento čas tráviť so svojou rodinou a priateľmi alebo robiť to, čo viete najlepšie.

Venujte sa predaju nehnuteľností!

 

 Nie je to tajomstvo...

 

Väčšina kupujúcich dnes začína s vyhľadávaním svojej vysnívanej nehnuteľnosti v online priestore. Fotografie, ktoré sprevádzajú Vašu ponuku nehnuteľností na portáloch alebo na Vašej webstránke, sú preto rozhodujúce pri získavaní pozornosti záujemcov a motivujú ich k fyzickej obhliadke nehnuteľnosti.

Sme tu, aby sme Vám s tým pomohli!


Originálne fotografie sú zriedka dokonalé. Aj keď sú kompozične v poriadku a snímky starostlivo vyberané, stále existuje niekoľko nedostatkov, ktoré je potrebné opraviť. S odbornými zručnosťami a niekoľkými kliknutiami myšou môže strašná fotografia zrazu vyzerať perfektne alebo dokonca očarujúco. 
 

Female-artist-working-815869.jpg
Virtuálny-staging.jpg

Retušovanie fotografií a virtuálny home staging
 

Retušovanie fotografií je najjednoduchšie riešenie, vďaka ktorému budú vaše fotografie vyzerať úžasne a krásne. Naši odborníci používajú techniky Photoshopu na vyladenie Vašich fotografií a na odstránenie nežiaducich objektov a nadbytočných detailov.

Retušovanie pomáha fotkám vyzerať príťažlivejšie, čím vytvárajú u zákazníkov silnejší dojem. Existuje niekoľko typov úprav, ktoré ako napríklad vyváženie bielej s úpravou farebného podania, výmena oblohy v prípade zamračeného počasia, výmena poškodeného trávnika, vloženie ohňa do krbu, prekrytie TV obrazoviek, virtuálny home staging a ďalšie.

Napríklad pri virtuálnom home stagingu pomáha fotografia vizualizovať nehnuteľnosť v lepšom svetle. Vytvorí útulný a romantický vzhľad nehnuteľnosti namiesto prázdnych a neútulne vyzerajúcich izieb.

Ideálne riešenie pre nehnuteľnosti v stave "holobyt".

Úprava fotografií pre vysoký dynamický rozsah (HDR)


Digitálne fotoaparáty majú obmedzenia pri snímaní scén s vysokým kontrastným rozsahom - vrátane extrémne jasne osvetlených a extrémne tmavých priestorov. Pre efektívnu prezentáciu Vašej nehnuteľnosti sú veľkým plusom vynikajúce fotografie exteriéru a interiéru vo vysokom dynamickom rozsahu. Úpravy obrázkov s vysokým dynamickým rozsahom (HDR) sú populárnou a mimoriadne užitočnou technikou, ktorá vám pomôže prekonať obmedzenia dynamického rozsahu a zvýšiť kontrast na fotografiách nehnuteľností.

Zmiešaním niekoľkých fotografií s rôznymi hodnotami expozície, jasu a kontrastu môžete dosiahnuť dojem HDR aj pri bežných fotografiách.

Naši špecialisti na úpravy fotografií HDR v oblasti nehnuteľností môžu virtuálne zrekonštruovať Váš dom alebo byt tak, ako to vidia ľudské oči.

Jeséniova-1A-8.jpg

ČO DO NÁS MÔŽETE OČAKÁVAŤ?

Prémiovú 24 hodinovú službu 7 dní v týždni s platbou pri dodaní upravených fotografií. Žiadne platby vopred ani nutnosť nákupu kreditov.

Editor-contemplating-project-410451.jpg

V cene je zahrnuté:

 • Maskovanie okien pre krajšie výhľady 

 • Výmena zamračenej oblohy (ak je to potrebné)

 • Úprava hnedých trávnatých plôch na zelenú

 • Televízory a monitory prekryté obrázkami

 • Do krbu vložíme oheň

 • Vyrovnané zvislé a vodorovné línie

 • Úpravenú expozíciu

 • Úpravené tiene a svetlá

 • Úpravený kontrast

 • Úpravenú sýtosť farieb

 • Vyváženie bielej

 • Odstránenie súdkovitosti a skeslenia objektívu

 • Odstránenie chromatickej aberácie

 • Odstránenie odrazov blesku

 • Odstránenie nažiadúcich artefaktov / duchov

 • Odstránenie odrazu fotografa / fotoaparátu

UKÁŽKA PRED A PO ÚPRAVE

Pozrite si ukážku exteriéru, foteného za zlého počasia a ukážku interiéru s vloženým ohňom do krbu a obrázku na TV monitore

KOĽKO STOJÍ TÁTO SLUŽBA?

Cena za jednu takto upravenú fotografiu je

1,50 EUR plus DPH