top of page

FOTO EDITOR - AKO NA TO

Ako prvý krok Vás poprosíme o registráciu, na základe ktorej Vám vytvoríme účet v našom systéme. Po registrácii Vám zašleme krátky návod, ako postupovať pri nahrávaní fotografií. Akonáhle budú fotografie u nás, pustíme sa do práce a upravené fotografie Vám pošleme na zaregistrovanú emailovú adresu do 24 hodín.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese:

fotoeditor@janhamorsky.com

Pred začatím využívania služby FOTOEDITOR
sa prosím zaregistrujte:

Ak ste zaregistrovaný, môžete začať využívať službu:

 • Cena a DPH
  Cena je uvedená bez DPH. Ak ste platca DPH, v tom prípade si pripočítanú daň budete môcť uplatniť. V prípade ak máte sídlo mimo SR, budeme Vám faktúrovať bez DPH.
 • Ako budem platiť za dodané fotografie?
  Fotografie Vám budú doručené prostredníctvom aplikácie, v ktorej si budete môcť pozrieť upravené fotografie a pred ich stiahnutím a uložením budete vyzvaný na vykonanie platby kreditnou kartou. Faktúra bude priložená vo formáte PDF.
 • Aká je dodacia lehota?
  Upravené fotografie dodáme najneskôr do 24 hodín
 • V akom formáte a rozlíšení mám poslať fotky na úpravu?
  Zaslať nám môžete fotografie vo formáte RAW, DNG alebo JPEG v čo najvyššom rozlíšení, ideálne v pôvodnej veľkosti a rozlíšení, v akom ste fotografie nasnímali.
 • Môžem poslať aj viacnásobné expozície - brackety?
  Ano! Ak chcete dosiahnuť vynikajúci vzhľad Vašich fotografií, jednoznačne odporúčame využiť pri fotení funkciu viacnásobnej expozície, tzv. bracketing a ideálne vo formáte RAW. Samozrejme v prípade, ak Váš fotoaparát vybavený takouto funkciou.
 • Upravujete aj fotografie z mobilu?
  Samozrejme! Dnešné mobilné telefóny produkujú veľmi kvalitné fotografie, ktorú po úprave vyzerú často lepšie, ako fotky z kompaktných aparátov.
 • V akom formáte mi dodáte upravené fotografie?
  Dodáme Vám ich vo formáte JPEG v troch rozíšeniach - v plnom rozlíšení, a v dvoch rozlíšeniach pre web: 2048 a 1024px
 • Je možná dodatočná úprava ak nie som spokojný?
  Áno. V prípade nespokojnosti s prevedenou úpravou alebo v prípade ak náš editor zabudne vykonať niektorú z úprav, ktorá je v cene, stačí ak nám napíšete email na adresu fotoeditor@janhamorsky.com, kde uvediete číslo fotografie a požadované opravy.
 • Pracujete aj cez víkend?
  Áno, fotografie nám môžete zaslať na úpravu aj počas víkendových dní. Aj tu platí dodacia lehota 24 hodín.
bottom of page