FOTO EDITOR - AKO NA TO

Ako prvý krok Vás poprosíme o registráciu, na základe ktorej Vám vytvoríme účet v našom systéme. Po registrácii Vám zašleme krátky návod, ako postupovať pri nahrávaní fotografií. Akonáhle budú fotografie u nás, pustíme sa do práce a upravené fotografie Vám pošleme na zaregistrovanú emailovú adresu do 24 hodín.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese:

fotoeditor@janhamorsky.com

Pred začatím využívania služby FOTOEDITOR
sa prosím zaregistrujte:

Ak ste zaregistrovaný, môžete začať využívať službu:

Často kladené otázky

V akom formáte a rozlíšení mám poslať fotky na úpravu?


Zaslať nám môžete fotografie vo formáte RAW, DNG alebo JPEG v čo najvyššom rozlíšení, ideálne v pôvodnej veľkosti a rozlíšení, v akom ste fotografie nasnímali.
Môžem poslať aj viacnásobné expozície - brackety?


Ano! Ak chcete dosiahnuť vynikajúci vzhľad Vašich fotografií, jednoznačne odporúčame využiť pri fotení funkciu viacnásobnej expozície, tzv. bracketing a ideálne vo formáte RAW. Samozrejme v prípade, ak Váš fotoaparát vybavený takouto funkciou.
Upravujete aj fotografie z mobilu?


Samozrejme! Dnešné mobilné telefóny produkujú veľmi kvalitné fotografie, ktorú po úprave vyzerú často lepšie, ako fotky z kompaktných aparátov.
Ako budem platiť za dodané fotografie?


Fotografie Vám budú doručené prostredníctvom aplikácie, v ktorej si budete môcť pozrieť upravené fotografie a pred ich stiahnutím a uložením budete vyzvaný na vykonanie platby kreditnou kartou. Faktúra bude priložená vo formáte PDF.
Cena a DPH


Cena je uvedená bez DPH. Ak ste platca DPH, v tom prípade si pripočítanú daň budete môcť uplatniť. V prípade ak máte sídlo mimo SR, budeme Vám faktúrovať bez DPH.
Je možná dodatočná úprava ak nie som spokojný?


Áno. V prípade nespokojnosti s prevedenou úpravou alebo v prípade ak náš editor zabudne vykonať niektorú z úprav, ktorá je v cene, stačí ak nám napíšete email na adresu fotoeditor@janhamorsky.com, kde uvediete číslo fotografie a požadované opravy.
V akom formáte mi dodáte upravené fotografie?


Dodáme Vám ich vo formáte JPEG v troch rozíšeniach - v plnom rozlíšení, a v dvoch rozlíšeniach pre web: 2048 a 1024px
Aká je dodacia lehota?


Upravené fotografie dodáme najneskôr do 24 hodín
Pracujete aj cez víkend?


Áno, fotografie nám môžete zaslať na úpravu aj počas víkendových dní. Aj tu platí dodacia lehota 24 hodín.