top of page
Skalná-11-obývačka-1.jpg

HOME STAGING

Dekoratívna príprava nehnuteľnosti na fotenie.

Urban Modern Interior Design

Nie je to tajomstvo...

Väčšina kupujúcich dnes začína s vyhľadávaním svojej vysnívanej nehnuteľnosti v online priestore.

Fotografie, ktoré sprevádzajú Vašu ponuku nehnuteľností na portáloch alebo na Vašej webstránke, sú preto rozhodujúce pri získavaní pozornosti záujemcov.

Pomôžeme Vám dosiahnuť čo najlepší "prvý dojem" z vašich priestorov, dokonca aj nad rámec toho, čo ste považovali za vôbec možné.

Nakoniec, prečo by ste mali robiť tieto časovo náročné prípravy sami? Prečo by ste mali skladovať a neustále prevážať množstvo dekoračných predmetov?

 

Nemusíte...

Každý náš produkt si môžete OBJEDNAŤ ONLINE aj v kombinácii s dekoratívnou prípravou nehnuteľnosti na fotenie / skenovanie.

VIRTUÁLNY FOTO-STAGING

Dodatočné dekorovanie v hotovej fotografii

Virtuálny staging

Okrem fyzickej prípravy nehnuteľnosti ponúkame aj moderný a cenovo efektívny spôsob dodatočného zariadenia a dekorácie (najmä) prázdnych nehnuteľností - VIRTUÁLNY STAGING.

Fotografie s virtuálnym stagingom pomáhajú vizualizovať prázdnu nehnuteľnosť v lepšom svetle. Vytvárajú útulný a romantický vzhľad namiesto prázdnych a neútulne vyzerajúcich izieb.

Využitie tejto služby odporúčame najmä v prípade poloprázdnych alebo úplne prázdnych miestností, kde navozenie kompletného zariadenia vrátane nábytku nedáva ekonomický ani iný zmysel.

Svoje opodstatnenie nájde aj pri fotení alebo 3D skenovaní novostavieb v štandarde, teda s podlahami, dverami a nátermi stien.

Skalná-11-obývačka-1.jpg

VIRTUÁLNY 3D-STAGING

Dodatočné dekorovanie vo virtuálnej 3D prehliadke

Snímka obrazovky 2022-01-23 o 13.49.42.png

Okrem virtuálneho stagingu fotografií ponúkame tento moderný a cenovo efektívny spôsob dodatočného zariadenia a dekorácie (najmä) prázdnych nehnuteľností aj pre

 

3D virtuálne prehliadky

Virtuálna 3D prehliadka alebo 360° fotografie s virtuálnym stagingom pomáhajú vizualizovať prázdnu nehnuteľnosť v lepšom svetle. Prezentujú útulný a romantický vzhľad namiesto prázdnych a neútulne vyzerajúcich izieb.

Využitie tejto služby odporúčame najmä v prípade poloprázdnych alebo úplne prázdnych miestností, kde navozenie kompletného zariadenia vrátane nábytku nedáva ekonomický ani iný zmysel.

Svoje opodstatnenie nájde aj pri fotení alebo 3D skenovaní novostavieb v štandarde, teda s podlahami, dverami a nátermi stien.

VIRTUÁLNA RENOVÁCIA

Dodatočná výmena podlahy, zmena farebnosti stien, výmena nábytku...

Virtuálna renovácia vám pomôže dodatočne zrenovovať priestory od základov, ale bez investícií do času a zdrojov, ktoré by si renovácia v skutočnom svete vyžadovala.


Proces virtuálnej renovácie a prestavby zahŕňa aktualizácie štrukturálnych prvkov, ako sú podlahy, steny, zmeny náterov, prestavby kuchýň, sadrokartónové dosky alebo stropy, vylepšenia záhrady a ďalšie.
 

Virtuálna prestavba pomáha aj pri príprave prezentácie nehnuteľnosti pre rôzne generácie kupujúcich, s rôznym vkusom a preferenciami štýlu a dizajnu...

Skalná-druhá-spálňa-3.jpg

ČO DO NÁS MÔŽETE OČAKÁVAŤ?

Neobmedzené revízie úprav a Vašu 100% spokojnosť.
Ak nie ste spokojní VY, nie sme spokojní ani MY 😟

Editor-contemplating-project-410451.jpg

Vaše benefity:

  • Komplexná služba "z jednej ruky"

  • Rýchlosť samotnej realizácie fyzického HomeStagingu. Pracujeme v tíme dekoratér + fotograf + 3D operátor. 

  • Možnosti kombinácie fyzického a virtuálneho staging-u

  • Nepotrebujete držať a skladovať množstvo dekoratívnych predmetov a zariadení

  • Nestrácate svoj čas "upratovaním", reorganizovaním a dekorovaním priestorov (ibaže Vás to baví, v tom prípade je to iná káva 😉)

  • Vyššia pravdepodobnosť dosiahnutia prvotného pocitu „wow, to sa mi páči!“ u záujemcu - rýchlejší predaj

  • Neporovnateľne nižšie náklady pri virtuálnej renovácii 

  • A V NEPOSDLEDNOM RADE: Odlíšite sa ďalšou profesionálnou službou pri nábore nehnuteľností do Vášho portfólia

Ukážka pred a po

UKÁŽKA PRED A PO ÚPRAVE

Pozrite si ukážku virtuálneho FOTO-STAGINGU a virtuálnej RENOVÁCIE

bottom of page