top of page

BBDH, s.r.o.

Polus Tower 2 - Regus Office, 17.p

Vajnorská 100/B

SK - 83104 Bratislava

 

 

VIRUS FREE OPEN HOUSE

 

Vzhľadom na aktuálnu situáciu v dôsledku choroby COVID-19 spôsobenej novým koronavírusom sa mnohí predajcovia aj kupujúci obávajú fyzických obhliadok nehnuteľností z dôvodu možného šírenia vírusu.

 

⬇️ ⬇️ ⬇️

Virtuálne prehliadky VIRTUAL PRO a 3D sken nehnuteľnosti MATTERPORT DIGITAL TWIN sú ideálnym spôsobom, ako bezpečne „otvoriť“ svoj dom alebo prezentovať svoj domov nepretržite a umožniť potenciálnym klientom prezerať si ho a chodiť po objekte, akoby tam boli.

Priatelia, makléri!

Máme dnes k dispozícii rôzne virtuálne nástroje, vďaka ktorým môžete v činnosti pokračovať veľmi efektívne, komfortne, ale najmä BEZPEČNE!

Esenciálnou súčasťou vašej práce sú fyzické obhliadky nehnuteľností. Na nej sa spravidla zúčastňujú okrem makléra aj majitelia nehnuteľnosti, no nezriedka aj rodičia, deti, alebo známi, ktorí sú schopní nezaujato poradiť a posúdiť danú nehnuteľnosť. 

 

Je to príliš veľa ľudí na malom priestore. A to je v dnešnej pandemickej situácii neželané a dovolím si trvdiť, aj neprípustné riziko

🤔 ČO S TÝM? AKO ĎALEJ?

virus free open house

Úplné zastavenie činnosti po dobu trvania tejto mimoriadnej situácie by bolo ideálne z hľadiska prevencie, ale vieme, že to nie je celkom možné. Pre mnohých maklérov a kancelárie by to mohlo mať fatálne následky. Vďakabohu, dnes máme k dispozícii rôzne virtuálne prehliadky, vďaka ktorým môžete v činnosti pokračovať veľmi efektívne, komfortne, ale najmä BEZPEČNE a v súlade s odporúčaniami Úradu verejného zdravotníctva.

 

Jedným z takýchto nástrojov je aj VIRTUAL TOUR PRO - efektívny a komfortný spôsob virtuálnej obhliadky nehnuteľností s integrovaným zdieľaním obrazovky a LiveCHAT. Nasnímanie trvá v prípade bytu bežnej veľkosti iba 15-20 minút!  Samozrejme, pri dodržaní maximálnych bezpečnostných opatrení, keď sa pri snímaní priestoru nachádzam v byte ako operátor sám, chránený rúškom, rukavicami a okuliarmi. 

 

VIRTUAL TOUR PRO kombinuje dva digitálne svety: virtuálnu prehliadku a zdieľanú obrazovku. Vy ako maklér sa teda “prechádzate” vo virtuálnej prehliadke akoby “spolu s kupujúcim”, pričom sa obaja nachádzate v pohodlí a bezpečí domova. Vidíte sa navzájom, počujete sa navzájom a obaja máte možnosť ovládať virtuálnu prehliadku. To, čo robí jeden, vidí aj druhý. A to nie je všetko! Môžete pripojiť a komunikovať priamo vo virtuálnej prehliadke s viacerými záujemcami naraz, bez ohľadu na to, kde sa ktorý z nich nachádza! Alebo si záujemca pripojí jedným klikom rodičov, deti a aj toho kamárata, ktorý im nestranne poradí…

Pozvite svojich klientov na virtuálny
👉 
VIRUS FREE OPEN HOUSE 👈

V samotnej prehliadke priestoru sa pohybujete jednoducho cez ikonky, ktoré môžu byť rôzneho tvaru a môžu byť prispôsobené do vašich firemných farieb. Samozrejmosťou je možnosť nasnímať exteriér nehnuteľnosti, ale aj susedné objekty, napríklad blízke detské ihrisko, nákupné centrum, parkovisko alebo verejný par. Máte možnosť vložiť akékoľvek médium - fotografie, texty alebo krátke video s prihovorom makléra.

 

Súčasťou VIRTUAL TOUR PRO je okrem iného aj 

 

  • ✅ 3D pôdorys s označením jednotlivých miestností a ich rozmerov

  • ✅ 2D schématický pôdorys s výmerami miestností

  • ✅ Hybridná mapa, ktorá kombinuje štandardnú mapu ulíc s Google Street View

  • ✅ Textový popis nehnuteľnosti, aký vkladáte na inzertné portály

  • ✅ Branding - logo Vašej kancelárie s hyperlinkom na Vašu webstránku

 

Priatelia, aby ste ma nechápali zle. Mojím cieľom nie je nahovárať vás na pokračovanie v činnosti za každú cenu a určite nemám záujem zneužívať danú situáciu na zvýšenie predaja mojich služieb… skôr naopak. Posledné tri roky som sa prakticky nezastavil a trochu spomalenia mi prišlo celkom vhod. Určite sa ale zhodneme na tom, že absolútnou prioritou týchto dní je naše zdravie a čo najvyššia miera ochrany spoločnosti pred šírením tejto hroznej a nečakanej pandémie. 

 

Máme k dispozícii moderné nástroje na vykonávanie virtuálnych obhliadok na diaľku. Využívajte ich, či už odo mňa alebo od iných dodávateľov.

 

Fyzické obhliadky vykonávajte iba v nevyhnutných prípadoch. 

Som si istý, že to ocenia všetky zúčastnené strany 🙏

 

Dávajme si pozor, ostaňme zdraví!

Váš realitný fotograf

Jano Hámorský 🍀

Oceňovaná realitná kancelária DELTA PROPERTY 
sa rozhodla využívať VIRTUAL PRO pre všetky svoje nehnuteľnosti

Michal-1.png

Aktuálna situácia ohľadne koronavírusu a ochorenia COVID-19 je vážna a my ju berieme s absolútnym rešpektom. Bezpečnosť je v momentálnom období pandémie na prvom mieste. Prinášame Vám novú službu pri ktorej je zabezpečená ochrana zdravia v súlade s odporúčaniami Úradu verejného zdravotníctva SR. Eliminovali sme riziko, ktoré vzniká pri stretávaní sa väčšieho počtu ľudí v malom priestore. 

Službu Interaktívna 3D virtuálna prehliadka Vám prinášame ako PRVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA vďaka spolupráci s profesionálnym realitným fotografom Jánom Hámorským, ktorý túto technológiu na Slovensko priniesol.

bottom of page