o mne

Keď je práca vášňou aj posadnutosťou...

Fotografii som sa začal venovať už dávno, ešte v minulom režime, keď som pracoval ako svadobný a eventový fotograf na prevádzke Fotoreportáže v miestnom podniku služieb. Neskôr, príchodom kapitalizmu do našich končín som sa aj ja - tak ako mnohí iní - rozhodol podnikať vo väčšom a fotografovanie som zavesil na klinec...

Dnes už viem, že to nebolo múdre rozhodnutie. Divoké a kruté deväťdesiate roky, neznalosť podnikateľských princípov, keď naším jediným vzorom a učiteľom bol J.R. Ewing z nekonečnej ságy Dallas, ma doviedli k viacerým pádom, ktoré nakoniec vyústili do vážnych osobných a ekonomických problémov. Tie som zvládol najmä vďaka podpore celej rodiny ale aj vďaka silnému odhodlaniu prekonať aj zdanlivo neprekonateľné prekážky. Všetko v duchu "čo ťa nezabije, to ťa posilní". 

A keďže nezabilo ale posilnilo, teraz som späť pri svojej vášni a môžem s radosťou konštatovať, že som jeden z tých šťastlivcov, ktorých práca je zároveň hobby. Popri rôznorodej fotografickej práci som sa postupne špecializoval na fotografovanie nehnuteľností, interiérov a architektúry, čomu sa dnes venujem prakticky výhradne. Začiatkom roku 2016 som sa (ako prvý na Slovensku) stal autorizovaným poskytovateľom služieb americkej spoločnosti Matterport, ktorá vyvinula jedinečný spôsob snímania a prezentácie objektov a ich interiérov. Spočíva v trojrozmernej interaktívnej prehliadke - 3D Matterport Showcase™ - ktorá sprostredkuje užívateľovi veľmi reálny pocit, akoby sa v prezeranej nehnuteľnosti naozaj prechádzal. 

Verím, že sa čoskoro aj Vy stanete mojim spokojným zákazníkom, ktorému moje fotografie, 3D prehliadky alebo videá pomôžu pri predaji nehnuteľnosti, pri získaní nového nájomcu, alebo pri prezentácii komerčných priestorov.

Certifikácie
KONTAKT

SÍDLO:

BBDH, s.r.o., 
Bajkalská 9/A, 83104 Bratislava

IČO: 50154800

POŠTOVÁ ADRESA A KANCELÁRIA:​​

BBDH, s.r.o.,
Dubová 16A, 90027 Bernolákovo

 

+421 903 666888

hello@janhamorsky.com

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

© 2016 - 2020 BBDH, s.r.o. a Ján Hámorský.
Všetky práva vyhradené! Ďakujem, že nekopírujete obsah stránky bez môjho predchádzajúceho výslovného súhlasu.