Ján Hámorský

vedúci fotograf

 Som nositeľom základnej vízie, manažér a vedúci fotograf agentúry BBDH, s.r.o., ktorá sa venuje vizuálnej prezentácii nehnuteľností.

Popri rôznorodej fotografickej práci som sa postupne špecializoval na fotografovanie nehnuteľností, interiérov a architektúry, čomu sa dnes venujem prakticky výhradne. Začiatkom roku 2016 som sa (ako prvý na Slovensku) stal autorizovaným poskytovateľom služieb americkej spoločnosti Matterport, ktorá vyvinula jedinečný spôsob snímania a prezentácie objektov a ich interiérov. Spočíva v trojrozmernej interaktívnej prehliadke - Matterport Digital Twin - ktorá sprostredkuje užívateľovi veľmi reálny pocit, akoby sa v prezeranej nehnuteľnosti naozaj prechádzal. 

Verím, že sa čoskoro aj Vy stanete mojim spokojným zákazníkom, ktorému moje fotografie, 3D prehliadky, videá alebo webstránky nehnuteľností pomôžu pri predaji nehnuteľnosti, pri získaní nového nájomcu, alebo pri prezentácii komerčných priestorov.

  • Instagram - Bílý kruh
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

Mgr. Art. Barbara Horváthová

spolupracujúci fotograf

Fotografia a zachytávanie spomienok fascinovala Barbaru už od malička. Od detstva ju zaujímalo všetko vizuálne a tvorivé. Ako dvanásťročná dostala svoj prvý fotoaparát, vďaka čomu mohla svoju fascináciu fotografiou ďalej rozvíjať. Z hobby sa tak postupne stala vášeň.
 

Počas štúdia umeleckej a audiovizuálnej tvorby sa samotné zanietenie posúvalo do profesionálnych koľají. Práve tu mala Barbara čas nabrať množstvo skúseností.

V súčasnosti sa u nás popri fotení nehnuteľností venuje najmä video-postprocesu a 3D skenovaniu. Ako sama hovorí,

„Pochopila som, že fotografia je mojou súčasťou. Nedokážem sa jej vzdať.“

  • Instagram - Gray Circle
  • Facebook - Gray Circle

Ing. Zuzana Hámorská

účtovníctvo, fakturácia ...a ešte omnoho viac 🙂

Sú tu aj o účty, dane, faktúry, knihy jázd a ďalšie otravné záležitosti, ktoré s podnikaním idú ruka v ruke a o tie sa u nás zodpovedne stará naša účtovníčka, ekonómka, poradkyňa a ...manželka, spriaznená duša a moja silná opora nielen v podnikaní... 🤗

Ale aby sa úplne nezamotala iba do čísel a excelovských tabuliek, popri tom pre vás tvorí  samostatné stránky nehnuteľností a krátke marketingové slideshow videjká pre sociálne siete.  

Stanka

Foto / 3D Basic / 3D Basic Plus

stanka@janhamorsky.com
+421 948 886 044‬

Jan Hamorsky

Foto / Video / 3D sken

Barbara

Video post produkcia

KONTAKT

SÍDLO:

BBDH, s.r.o., 
Bajkalská 9/A, 83104 Bratislava

IČO: 50154800

POŠTOVÁ ADRESA A KANCELÁRIA:​​

BBDH, s.r.o.,
Dubová 16A, 90027 Bernolákovo

 

+421 903 666888

hello@janhamorsky.com

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

© 2016 - 2020 BBDH, s.r.o. a Ján Hámorský.
Všetky práva vyhradené! Ďakujem, že nekopírujete obsah stránky bez môjho predchádzajúceho výslovného súhlasu.