top of page
Search

VIRUS FREE OPEN HOUSE!

Máme dnes k dispozícii rôzne virtuálne nástroje, vďaka ktorým môžu realitné kancelárie a makléri v činnosti pokračovať veľmi efektívne, komfortne ale najmä BEZPEČNE!

Esenciálnou súčasťou práce realitného makléra sú fyzické obhliadky nehnuteľností. Na nej sa spravidla zúčastňujú okrem makléra aj majitelia nehnuteľnosti, no nezriedka aj rodičia, deti, alebo známi, ktorí sú schopní nezaujato poradiť a posúdiť danú nehnuteľnosť.  Je to príliš veľa ľudí na malom priestore. Ľudí, ktorí sa navzájom ani nepoznajú. A to je v dnešnej pandemickej situácii neželané a dovolím si trvdiť, aj neprípustné riziko 👉 Čo s tým? Ako ďalej? Úplné zastavenie činnosti po dobu trvania tejto mimoriadnej situácie by bolo ideálne z hľadiska prevencie, ale vieme, že to nie je celkom možné. Pre mnohých maklérov a kancelárie by to mohlo mať fatálne následky. Vďakabohu, dnes máme k dispozícii rôzne virtuálne prehliadky, vďaka ktorým môžete v činnosti pokračovať veľmi efektívne, komfortne, ale najmä BEZPEČNE a v súlade s odporúčaniami Úradu verejného zdravotníctva. Jedným z takýchto nástrojov je aj VIRTUAL PRO 360 - efektívny a komfortný spôsob virtuálnej obhliadky nehnuteľností s integrovaným zdieľaním obrazovky a LiveCHAT. Nasnímanie trvá v prípade bytu bežnej veľkosti 15-20 minút! Samozrejme, pri dodržaní maximálnych bezpečnostných opatrení, keď sa pri snímaní priestoru nachádzam v byte ako operátor sám, chránený rúškom, rukavicami a okuliarmi.  VIRTUAL PRO kombinuje dva digitálne svety: virtuálnu prehliadku a zdieľanú obrazovku. Maklér sa teda “prechádza” vo virtuálnej prehliadke akoby “spolu s kupujúcim”, pričom sa obaja nachádzajú v pohodlí a bezpečí domova. Vidia sa navzájom, počujú sa navzájom a obaja majú možnosť ovládať virtuálnu prehliadku. To, čo robí jeden, vidí aj druhý. A to nie je všetko: môžete pripojiť a komunikovať priamo vo virtuálnej prehliadke s viacerými záujemcami naraz, bezohľadu na to, kde sa ktorý z nich nachádza! Alebo si jeden záujemca pripojí jedným klikom rodičov, deti a aj toho kamárata, ktorý im nestranne poradí… Pozvite svojich klientov na virtuálny open house  👉 VIRUS FREE OPEN HOUSE! V samotnej prehliadke priestoru sa pohybujete jednoducho cez ikonky, ktoré môžu byť rôzneho tvaru a môžu byť prispôsobené do vašich firemných farieb. Samozrejmosťou je možnosť nasnímať exteriér nehnuteľnosti, ale aj susedné objekty, napríklad blízke detské ihrisko, nákupné centrum, parkovisko alebo verejný par. Máte možnosť vložiť akékoľvek médium - fotografie, texty alebo krátke video s prihovorom makléra.

 

Súčasťou VIRTUAL PRO je okrem iného aj 

  • 3D pôdorys s označením jednotlivých miestností a ich rozmerov

  • 2D schématický pôdorys s výmerami miestností

  • Hybridná mapa, ktorá kombinuje štandardnú mapu ulíc s Google Street View

  • Textový popis nehnuteľnosti, aký vkladáte na inzertné portály

  • Branding - logo Vašej kancelárie s hyperlinkom na Vašu webstránku

Priatelia, aby ste ma nechápali zle. Mojím cieľom nie je nahovárať vás na pokračovanie v činnosti za každú cenu a určite nemám záujem zneužívať danú situáciu na zvýšenie predaja mojich služieb… skôr naopak. Posledné tri roky som sa prakticky nezastavil a trochu spomalenia mi prišlo celkom vhod. Určite sa ale zhodneme na tom, že absolútnou prioritou týchto dní je naše zdravie a čo najvyššia miera ochrany spoločnosti pred šírením tejto hroznej a nečakanej pandémie.  Máme k dispozícii moderné nástroje na vykonávanie virtuálnych obhliadok na diaľku. Využívajte ich, či už odo mňa alebo od iných dodávateľov. Fyzické obhliadky vykonávajte iba v nevyhnutných prípadoch.  Som si istý, že to ocenia všetky zúčastnené strany 🙏 Dávajte si pozor, ostaňme zdraví!

56 views1 comment

1 comentario


Janicko dnes som nestihla, zajtra volam.

Me gusta
bottom of page