VIRTUAL PRO

Virtuálna prehliadka s množstvom moderných funkcií vrátane LiveCHAT a pôdorysu. 

Technologicky veľmi vyspelá a moderná virtuálna prehliadka interiérov a exteriérov rezidenčných, ako aj komerčných priestorov. Štandardne obsahuje:

✅ 2D schématický pôdorys s výmerami

✅ 3D pôdorys (interaktívny 3D model)

✅ Google Street View

✅ Zdieľanú obrazovku so živým VideoLiveCHAT

VIRTUAL PRO umožňuje veľmi jednoducho aktivovať vzdialené zdieľanie obrazovky s virtuálnym návštevníkom - potenciálnym zákazníkom. A to bez nutnosti inštalovať akúkoľvek aplikáciu na strane zákazníka alebo u Vás! Nepotrebujete teda žiadať svojich jednorázových zákazníkov, aby si najprv inštalovali videokonferenčnú aplikáciu typu ZOOM, Microsoft Teams, Skype a pod.  Klientovi jednoducho pošlete link, na ktorý si klikne a Vy ho môžete začať sprevádzať po celej nehnuteľnosti, pričom vzájomne komunikujete obrazom, hlasom aj textom. Čo robíte Vy v prehliadke, vidí klient a naopak. Ideálne riešenie pre vzdialených záujemcov, s ktorými môže maklér takto nadviazať prvý kontakt a vykonať virtuálnu obhliadku nehnuteľnosti.

 

👉 A samozrejme, ideálne riešenie v súčasnej pandemickej situácii, kedy sú fyzické obhliadky nehnuteľností nežiadúce a mimoriadne rizikové.

Môžete takto pripojiť naraz viacerých záujemcov a zorganizovať akýsi VIRTUÁLNY OPEN HOUSE. Šetríme čas vašim potenciálnym kupujúcim, predávajúci ale aj Vám, maklérom. A chránime zdravie nás všetkých!

Funkcia je prístupná na akomkoľvek zariadení, samozrejme aj na smartfónoch a tabletoch všetkých platforiem. 

👉 Chcete zažiť takýto virtuálny OPEN HOUSE? 👈

Napíšte mi cez formulár alebo mi jednoducho zavolajte a dáme si virtuálne stretko, počas ktorého Vám odprezentujem na diaľku všetky predosti a výhody tohto produktu, ktorý na slovenskom trhu nikto neponúka. 

 

NEVÁHAJTE - BUDETE JEDINEČNÍ!

KONTAKT

SÍDLO:

BBDH, s.r.o., 
Bajkalská 9/A, 83104 Bratislava

IČO: 50154800

POŠTOVÁ ADRESA A KANCELÁRIA:​​

BBDH, s.r.o.,
Dubová 16A, 90027 Bernolákovo

 

+421 903 666888

hello@janhamorsky.com

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

© 2016 - 2020 BBDH, s.r.o. a Ján Hámorský.
Všetky práva vyhradené! Ďakujem, že nekopírujete obsah stránky bez môjho predchádzajúceho výslovného súhlasu.