top of page

VÁŠEŇ AJ POSADNUTOSŤ

Fotografii som sa začal venovať už dávno, ešte v minulom režime, keď som pracoval ako svadobný a eventový fotograf na prevádzke Fotoreportáže v miestnom podniku služieb. Neskôr, príchodom kapitalizmu do našich končín som sa aj ja - tak ako mnohí iní - rozhodol podnikať vo väčšom a fotografovanie som zavesil na klinec...

Dnes už viem, že to nebolo múdre rozhodnutie. Divoké a kruté deväťdesiate roky, neznalosť podnikateľských princípov, keď naším jediným vzorom a učiteľom bol J.R. Ewing z nekonečnej ságy Dallas, ma doviedli k viacerým pádom, ktoré nakoniec vyústili do vážnych osobných a ekonomických problémov. Tie som zvládol najmä vďaka podpore celej rodiny ale aj vďaka silnému odhodlaniu prekonať aj zdanlivo neprekonateľné prekážky. Všetko v duchu "čo ťa nezabije, to ťa posilní". 

A keďže nezabilo ale posilnilo, teraz som späť pri svojej vášni a môžem s radosťou konštatovať, že som jeden z tých šťastlivcov, ktorých práca je zároveň hobby. Popri rôznorodej fotografickej práci som sa postupne špecializoval na fotografovanie nehnuteľností, interiérov a architektúry, čomu sa dnes venujem prakticky výhradne.

Začiatkom roku 2016 som sa ako prvý na Slovensku stal autorizovaným poskytovateľom služieb americkej spoločnosti Matterport, ktorá vyvinula jedinečný spôsob snímania a prezentácie objektov a ich interiérov. Spočíva v trojrozmernej interaktívnej prehliadke - Matterport Digital Twin - ktorá sprostredkuje užívateľovi veľmi reálny pocit, akoby sa v prezeranej nehnuteľnosti naozaj prechádzal. 

Počas môjho pôsobenia v tejto oblasti som mal možnosť pracovať na rozmanitých, zmysluplných a náročných projektoch, ktoré boli častokrát veľkou výzvou. Ale ja sa vždy a rád učím, riešim, tvorím a zdokonaľujem.

 

Verím, že sa čoskoro aj Vy stanete mojim spokojným zákazníkom, ktorému moje fotografie, 3D prehliadky alebo videá pomôžu pri predaji nehnuteľnosti, pri získaní nového nájomcu, alebo pri prezentácii komerčných priestorov.

Logo MSP.png
Google-Trusted-Photographer-1024x397.png
Tím Hámorský

STE V DOBRÝCH RUKÁCH

Limbach-57_upraveno_upraveno.jpg
Jan Hamorsky

Jano Hámorský
(Západné Slovensko)

ako nositeľ vízie a hlavný fotograf tímu verím, že dokážeme prezentovať vaše priestory na najvyššej možnej úrovni.

Portrét-black.jpg

Zuzana

ako konateľka a ekonómka spoločnosti sa stará o naše finančné zdravie, od ktorého sa odvíja aj kvalita našej produkcie

Zdenka-2-F.jpg

Zdenka
(Západné Slovensko)

po rokoch praxe realitnej fotografky nafotí a naskenuje Vašu nehnuteľnosť presne tak, ako to od nás očakávate. 

Veve 2-1.png

Veronika
(Záhorie a Bratislava)

okrem fotenia a 3D skenu nehnuteľností je pripravená nafotiť aj vaše biznis portréty.

Obsluhuje prioritne Záhorie a Bratislavu

Sandra-1.png

Alexandra

doladí vaše 3D prehliadky a vytvorí
pre Vás jedinečné stránky nehnuteľností. A dostane vás aj na otvorenydom.sk

bottom of page